İletişim
Telefon      : +90 312 395 92 31
Faks         : +90 312 385 66 73
E-Posta    : info@dorumachinery.com
Adres       : İvogsan 1122. Caddesi 1470.
                 Sokak No: 24 - 26  06378
                 Ostim -Yenimahalle - ANKARA
Makineler
Belgelerimiz
Hızlı Menü
Sosya Medya
Araştırma ve geliştirme çalışmalarının temelini Doru Makina'nın kaliteye ve insana verdiği değer oluşturmaktadır. Doru Makina'da ürün geliştirme çalışmaları; üretilen tüm ürünler için Doru Makina Ar-Ge Merkezi'nde titizlikle yürütülmektedir.

Doru Makina'da iyi organize olmuş, müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek, teknik yaklaşımları ortaya koyabilecek, istikrarlı bir yönetim anlayışı ve bilimsel mantığa sahip, çağdaş ve özendirici bir araştırma-geliştirme ortamı yaratılmıştır.

Ar-Ge çalışmalarımız bugüne kadar 11 ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatımızın da odağı olup,imalatını yapmış olduğumuz makinelerin yanında  arge&inovasyon ile  makine çeşidini arttırarak ihracatımızın katlanarak artacağı bilincindeyiz.

Doru Makina olarak satış hedefimizdeki artışların temel çıkış noktası; teknoloji tabanlı Ar-Ge çalışmalarına ağırlık verilmesi ve ayrılan bütçenin rakamsal olarak sürekli artırılmasıdır.

ETİKETLER ; doru machinery,doru makine ankara,ankara doru makina,ankara dikey paketleme mskinesi,ankara küp şeker makinleri,ankara otomatik numune alma sondası,otomatik numune alma sondası,küp şeker makineleri,ankara torbalama kantarı,torbalama kantarı,ankara özel projeler,özel projeler,ankara torbalama,ankara küp şeker,ankara numune alma sondası,dikey paketleme,torbalama,ankara makina imalatı,ankaramakine imalatı,