İletişim
Telefon      : +90 312 395 92 31
Faks         : +90 312 385 66 73
E-Posta    : info@dorumachinery.com
Adres       : İvogsan 1122. Caddesi 1470.
                 Sokak No: 24 - 26  06378
                 Ostim -Yenimahalle - ANKARA
Makineler
Belgelerimiz
Hızlı Menü
Sosya Medya
ÖZEL PROJELER
...

DORU, bilgi birikimini ve sektörel deneyimini özel projelerde de kullanmakta, başta Kamu kurum ve kuruluşlarının,enerji sektörünün ve diğer müşterilerin firmamızın standart üretim ürünleri dışında talep ettiği ürünleri, fizibilite çalışmasına uygun olarak üretmektedir.

Ürün tasarımından başlayarak prototiplerinin imali, fonksiyon, dayanıklılık, ürün geliştirme gibi tüm süreçleri kendi imkan ve yetenekleri ile gerçekleştirmektedir. Tüm DORU  ürünleri, en düşük maliyetli işletme koşullarını hedeflemek üzere tasarımlandırılarak kullanıcılarına en ekonomik hizmet ömrünü sağlamaktadır.

ETİKETLER ; doru machinery,doru makine ankara,ankara doru makina,ankara dikey paketleme mskinesi,ankara küp şeker makinleri,ankara otomatik numune alma sondası,otomatik numune alma sondası,küp şeker makineleri,ankara torbalama kantarı,torbalama kantarı,ankara özel projeler,özel projeler,ankara torbalama,ankara küp şeker,ankara numune alma sondası,dikey paketleme,torbalama,ankara makina imalatı,ankaramakine imalatı,
.
.
.
.
.
.