İletişim
Telefon      : +90 312 395 92 31
Faks         : +90 312 385 66 73
E-Posta    : info@dorumachinery.com
Adres       : İvogsan 1122. Caddesi 1470.
                 Sokak No: 24 - 26  06378
                 Ostim -Yenimahalle - ANKARA
Makineler
Belgelerimiz
Hızlı Menü
Sosya Medya
DORU MAKİNA, makina üreticisi olarak, satış sonrası hizmetler ve yedek parça konusundaki sorumluluklarının bilincindedir. Çözümü anında bulabilmek için daima mühendislerimizle birlikte müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve maksimum etkinlik ve performansla çözümler üretmek ve yedek parça tedarik etmek için komple donanım yönetim çözümleri sunuyoruz. Satış sonrası hizmetlerimizle profesyonel bakım, hızlı tamir ve yedek parça tedariki sağlıyoruz.

DORU MAKİNA ürünleri güvenilirlikleri, kalite ve performanslarıyla tanınır ve bunun temelinde mükemmel ürünler ve müşteri desteği yatar.

DORU MAKİNA olarak servis ve yedek parçaya yaklaşımımız açık ve nettir. Makinelerimizin kesintisiz ve sorunsuz üretim sağlaması için buradayız. Bu açıdan, sorumluluk duygusuyla hareket eden bir makina imalatçı şirketi olarak bu pazardaki en önemli unsurun satış sonrası hizmetler olduğunun bilincindeyiz.

DORU MAKİNA yalnızca satış sürecinde değil, satış sonrası hizmetleri boyunca da tüm müşterilerinin yanında. İşimizi, müşteri memnuniyeti konusunda bizi yönlendiren değerler ve kurallar doğrultusunda yürütüyoruz.

ETİKETLER ; doru machinery,doru makine ankara,ankara doru makina,ankara dikey paketleme mskinesi,ankara küp şeker makinleri,ankara otomatik numune alma sondası,otomatik numune alma sondası,küp şeker makineleri,ankara torbalama kantarı,torbalama kantarı,ankara özel projeler,özel projeler,ankara torbalama,ankara küp şeker,ankara numune alma sondası,dikey paketleme,torbalama,ankara makina imalatı,ankaramakine imalatı,